ANTWERPEN

de Blauwe Hond nv

Boombekelaan 1
2660 Hoboken (Antwerpen)
03/260 90 70
info@deBlauweHond.be
www.deBlauweHond.be


Koeck verven & vernissen bvba

Battelsesteenweg 320
2800 Mechelen
015/20 57 47
info@koeck.be
www.koeck.be


Longerstaey

Beyntellus 11
2360 Oud-Turnhout
014/65 79 70
turnhout@longerstaey.be
www.longerstaey.be


Longerstaey

Merksemsebaan 300
2110 Wijnegem
03/324 78 50
info@longerstaey.be
www.longerstaey.be

BRUSSEL

Caron Evere

Leuvensesteenweg 972
1140 Brussel
02/745 11 90
info@caron.be
www.caron.be


Caron Laeken

(Ancien Ets. Hardy)

Rue Delva, 53
1020 Bruxelles
02/426 65 26
lak@caron.be
www.caron.be


Caron Ruisbroek

Humaniteitslaan 113
1601 Ruisbroek
02/521 57 90
spl@caron.be
www.caron.be


Cipac

334, Chaussée de Waterloo
1060 Bruxelles
02/538 75 69
paints.stgilles@cipac.be
www.cipac.be


Cipac

11, Avenue Léonard Mommaerts
1140 Evere
02/431 07 07
paints.evere@cipac.be
www.cipac.be


Décosphère Anderlecht (Roels)

Sylvain Dupuislaan 310
1070 Anderlecht
02/520 55 40
anderlecht@decosphere.be
www.decosphere.be


Décosphère Stockel (Roels)

Kerkstraat 98A
1150 Brussel
02/772 90 28
stockel@decosphere.be
www.decosphere.be


Djoser

Boulevard Industriel 30
1070 Anderlecht
02/346 80 81
info@djoser.biz
www.djoser.brussels


Miniox Bascule

Waterloosesteenweg 643
1050 Elsene
02/343 33 33
info@miniox.be
www.miniox.be


Miniox Dailly

Daillylaan 222
1030 Schaarbeek
02/732 55 00
infominiox2@miniox.be
www.miniox.be


Miniox Chroma

Waversesteenweg 1227
1160 Oudergem
02/672 20 30
chroma@miniox.be
www.miniox.be


New Goffin

Gentsesteenweg 391b
1080 Molenbeek (Bruxelles)
02/410 26 30
bxl@newgoffin.be
www.newgoffin.be


Roels

Rue Gallait, 52-55
1030 Bruxelles
02/242 77 77
klant@roelspaints.be
www.roelspaints.be


Vivalac bvba

Bonaventurestraat 51
1090 Jette (Bruxelles)
02/476 27 29
info@vivalac.be
www.vivalac.be

OOST-VLAANDEREN

Avor - Colordecor

Brusselsesteenweg 154
9300 Aalst
053/78 91 44
info@colordecor.be 
www.avor-colordecor.be


Avor - Colordecor

Groot Zand 19E
9200 Dendermonde
052/52 92 24
dendermonde@colordecor.be
www.avor-colordecor.be


Avor - Colordecor

J. Cardijnstraat 30
9420 Erpe-Mere
053/80 66 60
info@avor.be
www.avor-colordecor.be


Avor - Colordecor

Brusselsesteenweg 328
9402 Meerbeke
054/25 60 45
ninove@avor.be
www.avor-colordecor.be


Avor - Colordecor

Gentstraat 75
9700 Oudenaarde
055/33 06 90
oudenaarde@avor-colordecor.be
www.avor-colordecor.be 


Longerstaey

Neringsweg 5
9820 Merelbeke
09/252 49 69
gent@longerstaey.be
www.longerstaey.be


Polar Paints

Kleimoer 1C
9030 Mariakerke
09/235 47 70
info@polarpaints.be
www.polarpaints.be


Polar Paints

De Gevels 2 (Hillestraat)
9991 Adegem
050/38 07 10
info@polarpaints.be
www.polarpaints.be


Polar Paints

Nieuwevaart 7
9000 Gent
09/374 78 26
info@polarpaints.be
www.polarpaints.be

HENEGOUWEN

Lambert & FD

Rue des Guimauves 2
7033 Cuesmes
069/68 47 80
cuesmes@lambert-fd.be
www.lambert-fd.be


Lambert & FD

Rue des Radis 20
7540 Kain
069/68 47 55
kain@lambert-fd.be
www.lambert-fd.be


Lambert & FD

Chaussée de l’Olive 43a
7100 La Louvière
069/68 47 57
lalouviere@lambert-fd.be
www.lambert-fd.be


Lambert & FD

Rue du Warchat 70
6042 Lodelinsart
069/68 47 70
lodelinsart@lambert-fd.be
www.lambert-fd.be


Lambert & FD

Rue Roger Salengro 39
7700 Mouscron
069/68 47 85
mouscron@lambert-fd.be
www.lambert-fd.be


Wattiaux

Avenue des Bassins 11
7000 Bergen
065/31 31 00
www.wattiaux.be


Wattiaux

Avenue de Maire 103
7500 Doornik
069/87 10 10
www.wattiaux.be


Wattiaux

Rue des sapeurs-pompiers 7
7100 La Louvière
064/22 53 38
www.wattiaux.be

LIMBURG

Longerstaey

Hellebeemden 6
3500 Hasselt
011/87 25 85
hasselt@longerstaey.be
www.longerstaey.be


Roux nv

Bosdel 57
3600 Genk
089/30 06 90
bestelling@rouxverf.be
www.rouxnv.be


V&D

Meldertsestraat 8
3545 Zelem
013/53 18 51
info@vendtechniek.be
www.vendtechniek.be

VLAAMS BRABANT

Longerstaey

Halleboomstraat 1C bus 5
3020 Herent
016/25 28 95
herent@longerstaey.be
www.longerstaey.be

WEST-VLAANDEREN

Boca Paint

Godshuislaan 13
8800 Roeselare
051/26 14 80
roeselare@bocapaint.be
www.bocapaint.be


Boca Paint

Vaartstraat 71
8000 Brugge
050/32 21 51
brugge@bocapaint.be
www.bocapaint.be


Boca Paint

Gentseweg 471
8793 Sint Eloois Vijve
056/14 01 03 
Info@bocapaint.be
www.bocapaint.be


Boca Paint

A. Dehemlaan 7
8900 Ieper
057/20 09 08
ieper@bocapaint.be
www.bocapaint.be


Edamo by Gysels

Arsenaalstraat 6
8900 Ieper
057/20 27 50
ieper@deco-gysels.be
www.deco-gysels.be


Gysels

Marsiebuikstraat 17
8210 Zedelgem
050/50 07 17
zedelgem@deco-gysels.be
www.deco-gysels.be


Gysels

Bruggestraat 290
8770 Ingelmunster
051/54 41 74
ingelmunster@deco-gysels.be
www.deco-gysels.be


Gysels

Brugse Steenweg 53
8630 Veurne
058/31 14 69
info@deco-gysels.be
www.deco-gysels.be


Gysels

Kragendijk 113
8300 Knokke
050/62 34 49
knokke@deco-gysels.be
www.deco-gysels.be


Gysels

Gistelsesteenweg 104
8400 Oostende
059/56 70 84
oostende@deco-gysels.be
www.deco-gysels.be


Henda

Vlamingstraat 21
8560 Wevelgem
056/42 71 18
info@henda.be
www.henda.be


Valcke

Lieven Bauwensstraat 4
8200 Brugge (Sint-Andries)
050/31 54 63
info@valckeverven.be
www.valckeverven.be

LUIK

Simon Décoration

Quai des Ardennes 77
4020 Luik
04/342 95 08
info@simondeco.be
www.simondeco.be


La Centrale

Rue Laguesse 19
4460 Grâce-Hollogne
04/367 82 82
info@lacentrale.be
www.lacentrale.be


Debry-Coverpaint

Rue de Battice 84
4800 Verviers
087/33 11 06
info@debry.be
www.debry.be

NAMEN

Cipac

77 B, C Chaussée de Tirlemont
5030 Gembloux
081/14 02 02
paints.gembloux@cipac.be
www.cipac.be


Lambert & FD

ZI Rue des Salamandres 10
5100 Naninne
069/68 47 60
www.lambert-fd.be


Wattiaux

Chaussée de Marche 927
5100 Wierde
081/40 05 27
www.wattiaux.be

WAALS-BRABANT

Cipac

2, Avenue Vesale - Zoning Nord
1300 Wavre
010/84 67 03
paints.wavre@cipac.be
www.cipac.be


Lambert & FD

Avenue des Pâquerettes 55
1410 Waterloo
069/68 47 75
waterloo@lambert-fd.be
www.lambert-fd.be


Lambert & FD

Europalaan 107b
1300 Waver
069/68 47 50
wavre@lambert-fd.be
www.lambert-fd.be


Miniox Waterloo

Brusselsesteenweg 61
1410 Waterloo
02/351 31 11
infominiox3@miniox.be
www.miniox.be


New Goffin

Chaussée de Louvain 27
1320 Hamme-Mille
010/24 25 52
hm@newgoffin.be
www.newgoffin.be


Van Bruggen

Boulevard de l’Europe 115
1300 Wavre
010/41 05 54
comptoir@van-bruggen.be 
www.van-bruggen.be


Wattiaux

Chaussée de Namur 36
1400 Nivelles
067/84 17 76
www.wattiaux.be

Wenst u op de hoogte te blijven van dergelijke acties?
Schrijf u dan nu in op onze nieuwsbrief